fırat çöloğlu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fırat çöloğlu resimler hayatı müzik şarkı sözleri video oyun eğlence tanışma arkadaşlık yani herşey var

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

barış atay röportajı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

barış atay röportajı Empty
MesajKonu: barış atay röportajı   barış atay röportajı Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 1:47 pm

(biyoloji bölümü öğrencisiyken okulu tiyatro aşkın uğruna bırakmışsınçbu süreçten biraz bahsedermisin?)
- O durum aslında biraz karmaşık okulda 5 yıldır okuyodum.son sınıfa geçmek üzereydim fakat okulun 6 buçuk yıla uzama ihtimali vardı.fakat bırakmam okulun uzama ihtimalinden değildi okulu tiyatro için bıraktım.annem babm benim elimden tutarak tiyatroya götürürlerdi.antakya gibi küçük bir yerde büyüdüm.bu yaşlar tam deli çağları 'buradan çıkmam lazım'diye düşündüm.7 ay hazırlandım ve burs kazandım,tiyatro eğitimi aldım
2(Daha önce bir kaç dizide rol aldın fakat'arka sıradakiler!dizisi ile çıkışı yaptın.Neden seni daha önce tanıyamadık?
--Ben diğer dizilerde çok küçük roller aldım.Okula yeni başlamıştım.bu tabi ki kıstas değil sonuçta okul okumadan veya okulun ilk yılı daha çok rollerde başlayan insanlar var.O benim şansımaydı herhalde.Acemiliğim vardı.Hatta o şekilde küçük rollerde başlamamın bana getirdiği avantajı var diyorum.Önce tekniği gördüm ki büyük bir rolun altında ezilmedim.O yüzden şu şekilde tanınmış olmam benim için daha büyük bir avantajdı hayatımda..
3(Kendini tvde izlediğinde 'evet olmuş'diyorumusun?)
--Olmuştan çok olmamış dediğim zamanlar oluyo.zaten yapım ihtibariyle eleştiren biriyim.Ben kendime karşı da öyle ,dışarıya karşıda böyle'olmuş'çok önemli değildir benim için.Olmuşsa olmuştur zaten.O yüzden mümkün oldukça hatalara bakmaya çalışıyorum.
4(POPÜLERLİĞİN SENİ SIKTIĞI OLUYOMU?)
Sıkıldığım olmuyor.Çok yorgun olduğumda bu yüzüme yansıyor.Ben onu saklayamıyorum.O yüzden bazen suratsz olabiliyorum.'gülmeyeyim,sinirleniyim,yada çok bakımlı'olayım diye düşünüp po şekilde davranmıyorum
5( SAFFET İLE ORTAK YÖNLERİNİZ VAR MI?)
Ortak yönlerim elbette ki var. Çünkü ben saffet'e barışın yaşadığı bazı şeyleri katıyorum.Fakat 'barış'saffetmidir diye sorarsan hayır derim.Bende saffet gibi hatta daha fazla arkadaşlarıma bağlıyımdır.Onun gibi gururluyum,sinirliyim.Yanlış birşey gördüğümde sineye çekmem.Fakat onun gibi sokakta büyümedim.Kanının deli akması bana benziyor.Ben de ani tepki veririm..
6(NORMALDE AİLE İLİŞKİLERİN NASIL)?
Aileme taparım .kardeşimle aynı evdeyiz ve okuldayız.Annem babam benden uzak.Ben yaklaşık 10yıldır ailemden uzak yaşıyorum.Aile benim için sürekli özlemi simgeleyen ve ihtiyaç duyulan bir şey.Mutlaka her gün telefon görüşmesi yaparız.Bu aramızdaki ilişkinin sıcak kalmasını sağlıyor.O gün onların nasıl olduklarını bilmem Lazım.O yüzden hayatımda kayıtsız,şartsız sewdiğim değer verdiğim ve herşeyi feda edebileceğim üç insan var;annem,babam ve kardeşim..
7-(SAFFETE BAKTIĞIMIZDA GURURLU,MAÇO AYNI ZAMANDA DUYGUSAL VE ROMANTİK BİRİ GÖRÜYORUZ.PEKİ BARIŞ NASIL)?
--Ben mizacı iitibariyle çok sert biriyim.Bakışlarım ters olabilir.Sevdiğim kız için tamamen farklıdır.Gerçekten seviyosam inanılmaz şeylerden feda edebilirim.Birini sevmek benim için çok özel bir şey.Tabii belli bir sınır noktası da vardır.Belki affedilmeyecek şeyleri affedebilirim.Ama bir gün en ufak bir şeyden herşey bitebilir.Saffet gibi azıcıkta maçoyumdur:))
8(DİZİYE DEVAM EDECEKMİSİN?),
--Eğer dizi devam ederse ben de diziye devam edeceğim.
9(BOŞ ZAMANLARINI NASIL DEĞERLENDİRİYOSUN)??
--Boş zamanlarımda oturup sinema veya dizi filmi seyrediyorum.Vizyon filmleri sinemada seyretmeye özen gösteriyorum.Mümkün olduğu kadar da tiyatro takip etmeye çalışıyorum.Uzun zamandır kitap okumak için zaman bulamıyorum.Çünkü kitap okumak dizi seyretmek gibi bir şey değil.Bir şeyi algılamak üzere oturup okuyosun.O konuda kendime kızıyorum.Şuan uzun metraj bir film senaryosu yazmaya çalışıyorum.Bunların hepsine birden zaman ayırmaya çalışıyorum..)

'AKILLI VE GÜÇLÜ KADIN SEVERİM'
(SEVGİLİN VAR MI)
--Hayır özeL biri yok..!!
(NE TÜR KIZLARDAN HOŞLANIYORSUN)?
--Kafası çalışan kızlardan hoşlanıyorum.Çünkü tahammül edemediğim tek şey karşımdakinin beni anlamaması ve iletişimde bulunamamam.Bu kız ya da erkek farketmez.Bu normal arkadaşlarımın içindede böyle,sevgilim oluncada böyle.Sevgilimin özelliği benimle daha çok zaman geçirecek olması.O yüzden herşeyden önce beni anlayabilmeli ve benimde onu anlamam Lazım.Fiziksel özelliklerinden,nasıl göründüğünden Çok nasıl bir insan olduğu daha çok benim için önemLi..
Kendinden emin olmalı,edilgen olmamaLı.'erkektir ne yaparsa yapar'diye düşünen bir kız olmamalı.Kendine ait bir karekreri olmalı,ve güçlü olması gerekir ben güçlü kadınları severim.
(EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIN NEDİR)??
--Benim çukrova üniversitesinde yaşadığım bir ilişki vardı.O ilişkiyi yaşamamış olmayı dilerdim.Şu açıdan baktığımda;O dönem yaşadığım kötü şeylerin hayatıma olan etkisi büyüktü.Belki yıllar sonra konservatuar sınavına girme cesaretimi ve'başaracağım'dememi orda yaşadıklarımdan dolayı azim duygusu verdi.Bir diğer pişmanlığımda şu;Hayatımda gerçekten sevdim diyebileceğim bir kız vardı.Çok yakın bir dönemde bitti.Sürecin öyle ilerleyip bitmemiş olmasını isterdim.'ilişki şuan devam etsin diye bir isteğim yok'Ama gerçekten bir şeylerin sürmesini istiyorsam sürmesini istediğim kişidir..
http://firat12.yetkinforum.com

barış atay röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bülent Çetinarslan Trendy roportajı