fırat çöloğlu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fırat çöloğlu resimler hayatı müzik şarkı sözleri video oyun eğlence tanışma arkadaşlık yani herşey var

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FIRAT ÇÖLOGLU

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

FIRAT ÇÖLOGLU Empty
MesajKonu: FIRAT ÇÖLOGLU   FIRAT ÇÖLOGLU Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 1:55 pm

Öncelikle bana vakit ayırdıgı için fırat Çölogluna çok tşk ediyorum ve sizlerle bu küçük röportajı paylaşmak istiyorum ..

Küçük bir röportaja ne dersin ?

Tabiki Buyrun ..

Tşk ederim.. öncelikle Fırat Çöloglu bu dizide oynamaya nasıl karar verdi ?Proje size geldiginde teklife nasıl baktınız ?

Valla Teklif Hamdi Abiden Geldi . Çok Güzel Bir Dizi Çekicez Oynarmısın Dedi , Bende Hamdi Abiyi Çok Sevdiğimden Dolayı Kabul Ettim .. Teklif Edilen Projeyi İnceledim Ve Benim Kariyerim İçin İyi Bir Seçim oLcağını , ve Bu Rol 'un Bana Çok Yakışcağını Düşündüm ve Kabul Ettim ..

Biliyosunki ekranda bir çok gençlik dizisi ve hepsi tutulan begeniyle izlenen projeler..Sen projeyi okurken bir tedirginlik hissettinmi ya tutulmazsa endişesi oldumu ?

Ewet Çok Dizi Çıktı Bu Aralar Ama Ben Projeyi , Ekibi ve Rol ArkadaşLarımı Görünce Hiç Tereddürt Etmeden Kabul Ettim , Olumsuz Bir Şey Düşünmedim .

Peki ...Oyuncularla set dışı arkadaşlık ilişkileriniz nasıl ?İyi bir arkadaşlık ilişkisi içinde olduguna inanıyormusun yoksa hepsi senin için birer rakipmi ?

Hayır Hiç Birini Rakip oLarak Görmüyorum . Zaten Rakip Görmem İçinde Bir Neden Yok . Ewet Bazı ArkadaşLarımLa Set Dışındada Görüşüyoruz .. Hepsini Çok Seviyorum ..
Peki ..Kendine örnek aldıgın bir aktör varmı ?

Ewet Var Ama Size Garip GeleBilir ... EskileRden Yeşilçam Yıldızı Ediz Hun 'u Kendime Örnek Alıyorum , Birde Ona Benzediğimi Söyleyen Ço Kişi Var Tabi Buda Beni Çok MutLu Ediyor ..

Bir çok hayranın var Türk seyircisi izledigi diziyi yada filmi yaşayarak izlerler ve oyuncuyu karakterle özdeştirirler.Kimi oyuncular bu durumdan rahatsızlar peki sende bir rahatsızlık uyandırıyor mu ibo karakterinin üzerine oturması seni iboyla özdeştirmeleri

Yok Bende Rahatsızlık Uyandırmıyor Tam Tersine Beni Memnun Ediyor .. Onların Beğenisini Kazanmak Benim İçin Çok Değerli ..

Anlıyorum peki sen kendini iboya benzetiyormusun ...Karakter bakımından

Hayır , Gerçekte Onun Tam Tersiyimdir...

Bu küçük röportaj için çok tşk ediyorum..Başarılarının devamını dilerim . .
http://firat12.yetkinforum.com

FIRAT ÇÖLOGLU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» fırat çöloğlu hayatı
» FIRAT ÇÖLOĞLUNUN ARABASININ PLAKASI